loWe Stroy
Patrycja i Patryk

Pewnego lipcowego dnia w malowniczej Sampławie, w kościele pw. św. Wojciecha, mieliśmy zaszczyt uwiecznić na zdjęciach i filmie ten wyjątkowy moment, gdy para młoda, Patrycja i Patryk, powiedziała sobie sakramentalne "tak".

Emocje, które towarzyszyły tej chwili, były niesamowite. Wszyscy w kościele byli poruszeni i pełni radości. Po uroczystości w kościele, para młoda i ich goście udali się do Hotelu Gerczak Jażdżówki, gdzie zorganizowano wesele. Wśród pięknych krajobrazów Warmii i Mazur dane nam było uwieczniać godziny świetnej zabawy, a przy akompaniamencie dobrej muzyki poniekąd również w niej uczestniczyć. Należy dodać, że wszystko  pośród niekończących się wybuchów śmiechu i radości.

Od przygotowań ślubnych przez pierwszy taniec, krojenie tortu aż do oczepin Patrycja, Patryk wraz ze swoimi gośćmi nawet na moment nie dali nam odpocząć. Jednym słowem był to dla nas bardzo intensywny czas, jednak przy tej ilości pozytywnych emocji mieliśmy jedynie dodatkową motywację  do pracy. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia uroczych druhen czy na zdjęcia ze świecami dymnymi.

Zapraszamy więc do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego dnia, który był pełen miłości, emocji i pięknych wspomnień. Mamy nadzieję, że udało nam się uchwycić na zdjęciach piękno okolic Iławy oraz przede wszystkim jak para młoda bawi się i świętuje swój wielki dzień wśród rodziny i przyjaciół.